Historia ceny i opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 137.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 175.98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 123.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 137.61 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 175.98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT to różowe, nauszne urządzenie wyposażone w mikrofon, składaną konstrukcję oraz przyciski do sterowania. Charakterystyczną cechą słuchawek jest brzmienie JBL Pure Bass, zapewniające mocny, dynamiczny dźwięk. Lekka konstrukcja i pojemny akumulator pozwalają na cieszenie się muzyką do 40 godzin. Słuchawki mają możliwość połączenia wielopunktowego oraz zamkniętą konstrukcję dobrze izolującą od hałasów otoczenia. Łączność Bluetooth w wersji 5.0 gwarantuje wysoką jakość dźwięku i stabilne połączenie.

Gdzie kupić Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Według naszych danych Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe za kwotę 175.98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe, to w serwisie Ceneo znajdziesz 123 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe?

Najtaniej Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe można było kupić za 137.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe wynosi 175.98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe posiada 123 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Niebieskie.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.