Historia ceny i opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 84opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149.99 zł (wykryta w dniu: 2023-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 189 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe

Według naszych danych Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe, to w serwisie Ceneo znajdziesz 84 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe?

Najtaniej Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe można było kupić za 149.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe wynosi 189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe posiada 84 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.