Historia ceny i opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 72.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 186.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49 (wykryta w dniu: 2023-12-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 72.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały to dokanałowe słuchawki True Wireless Xiaomi o lekkiej i ergonomicznej konstrukcji zapewniającej komfort użytkowania nawet podczas ćwiczeń. Posiadają one funkcję redukcji szumów mikrofonu, wymienne wkładki do uszu, mikrofon, przyciski sterowania oraz etui ładujące. Łączą się automatycznie z urządzeniem za pomocą Bluetooth 5.2, zapewniając stabilną transmisję bez zakłóceń. Oferują do 18 godzin pracy na baterii, port ładowania Type-C i tryb niskiego opóźnienia dla graczy. Czułe sterowanie dotykowe ułatwia obsługę podczas słuchania muzyki czy odbierania połączeń.

Gdzie kupić Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Według naszych danych Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały za kwotę 72.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.29 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 186 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy S21 FE 5G SM-G990 6/128GB Szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały?

Najtaniej Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały można było kupić za 49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-03.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały wynosi 72.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały posiada 186 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.