Historia ceny i opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 74.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 89 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 156opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/13/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 74.99 zł (wykryta w dniu: 2023-03-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-13) wynosi 89 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały

Według naszych danych Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 156 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Sony MDR-ZX110/WC Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały?

Najtaniej Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały można było kupić za 74.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-04.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały wynosi 89 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały posiada 156 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.