Historia ceny i opinie o Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 289.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 640.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 62.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 289 (wykryta w dniu: 2022-09-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 640. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny

Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny to bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów i 40 mm przetwornikami akustycznymi zapewniającymi głębokie basy i wyraźne tony średnie, idealne do słuchania muzyki i podcastów. Oferują 30 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, które trwa zaledwie 1,5 godziny, a ich uniwersalna konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie dzięki możliwości składania na płasko w dwóch kierunkach. Dodatkowo wyposażone są w wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa, co gwarantuje czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych.

Gdzie kupić Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny

Według naszych danych Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny za kwotę 640 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 64.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki JVC HAS31BTB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny?

Najtaniej Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny można było kupić za 289 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny wynosi 640 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki AKG N60NC BT Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.