Historia ceny i opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki AKG N60NC BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 820 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 0 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 16opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/22/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki AKG N60NC BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 820 zł (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-13) wynosi 899 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki AKG N60NC BT Czarny można znaleźć w minimum 0 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki AKG N60NC BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki AKG N60NC BT Czarny można było kupić za 820 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki AKG N60NC BT Czarny posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.