Historia ceny i opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki AKG N60NC BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 429.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki AKG N60NC BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 429.9 (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-02-12 19:09:33 UTC) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki AKG N60NC BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki AKG N60NC BT Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki AKG N60NC BT Czarny za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki AKG N60NC BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Philips TAPH805BK Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki AKG N60NC BT Czarny można było kupić za 429.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki AKG N60NC BT Czarny wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-02-12 19:09:33 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki AKG N60NC BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki AKG N60NC BT Czarny posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sennheiser HD400S Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.