Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 175.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 319 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 613opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/13/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 175.99 zł (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-13) wynosi 319 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 613 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Urządzenie wielofunkcyjne Multicooker Philips HD3037/70.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny można było kupić za 175.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny wynosi 319 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny posiada 613 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.