Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 175.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 261.56.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 621.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 175.99 (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 261.56. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny to bezprzewodowe nauszne słuchawki od renomowanej marki KOSS, które od lat cieszą się popularnością ze względu na legendarny dźwięk i ikoniczny design. Wersja Wireless łączy te cechy z wygodą użytkowania dzięki technologii Bluetooth 4.1 oraz kodekowi aptX, zapewniając wysoką jakość dźwięku bez konieczności stosowania kabli. Dodatkowo słuchawki mają wbudowany akumulator litowo-jonowy, który po pełnym naładowaniu umożliwia ponad 12 godzin pracy. Użytkownicy mogą również korzystać z funkcji regulacji głośności, pilotem zdalnego sterowania i mikrofonem, co pozwala na łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki, prowadzenie rozmów telefonicznych i korzystanie z głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami. Porta Pro Wireless to idealne słuchawki dla osób ceniących sobie wygodę i jakość dźwięku w nowoczesnym wydaniu.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny za kwotę 261.56 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.16 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 621 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki nauszne AKG K702.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny można było kupić za 175.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny wynosi 261.56 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny posiada 621 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.