Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 148.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 151.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 621.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 148.99 (wykryta w dniu: 2022-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 151.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny to przewodowe, nauszne słuchawki o wysokiej jakości dźwięku i eleganckim wyglądzie. Zaprezentowane po raz pierwszy w 1984 roku, ustanowiły standard na rynku przenośnych słuchawek, zachowując swoje doskonałe brzmienie i komfort użytkowania przez lata. Charakteryzują się składaną konstrukcją, co czyni je wygodnymi w transporcie. Posiadają dynamiczne elementy dostarczające głębokiego basu oraz pasmo przenoszenia od 15 do 25 000 Hz, co pozwala na przechwycenie każdego niuansu dźwiękowego. Zbudowane z cienkiej powłoki polietylenowej, minimalizują zakłócenia mechaniczne i zapewniają dokładne odtwarzanie dźwięku. Rzadka struktura magnezu w połączeniu z zwojami cewki z beztlenowej miedzi gwarantuje wierność odtwarzania materiału muzycznego, czyniąc słuchawki Koss Porta Pro BLK idealnym wyborem dla miłośników muzyki ceniących jakość i styl.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny za kwotę 151.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 621 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny można było kupić za 148.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny wynosi 151.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny posiada 621 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.