Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 148.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 614opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 148.99 zł (wykryta w dniu: 2022-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-20) wynosi 179.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 614 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny można było kupić za 148.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny wynosi 179.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny posiada 614 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.