Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 233.53 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 614opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229 zł (wykryta w dniu: 2022-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 233.53 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 614 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Beyerdynamic DT770 PRO 32 Ohm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny można było kupić za 229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny wynosi 233.53 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny posiada 614 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.