Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 180.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 227.84.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 621.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 180 (wykryta w dniu: 2023-12-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 227.84. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny to przewodowe nauszne słuchawki firmy KOSS posiadające etui ochronne, mikrofon oraz składaną konstrukcję. Wyposażone są w przyciski sterowania, co ułatwia współpracę ze smartfonami i umożliwia odbieranie oraz kończenie połączeń telefonicznych. Charakteryzuje je wysoka jakość dźwięku oraz dynamiczne przetworniki high-resolution. Pilot z mikrofonem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki. Komfort użytkowania zapewnia regulacja Comfort Zone. Zastosowanie spiralnego wzmocnienia w miejscu połączenia przewodu z wtykiem zwiększa żywotność słuchawek. Model Porta Pro® MIC Czarny to doskonała propozycja dla osób ceniących jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny za kwotę 227.84 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.78 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 621 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro BLK Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny można było kupić za 180 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-18.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny wynosi 227.84 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny posiada 621 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.