Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 124.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 124.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 621.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 124.9 (wykryta w dniu: 2023-12-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 124.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny

Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny są nausznymi, przewodowymi słuchawkami z dodatkowymi funkcjami takimi jak etui ochronne i składana konstrukcja, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas przenoszenia. Ich doskonałe brzmienie oraz komfort użytkowania zostały po raz pierwszy zaprezentowane w 1984 roku i od tego czasu ustanowiły standard na całym świecie. Słuchawki te cechują się dynamicznymi elementami dostarczającymi głębokiego basu oraz pasmem przenoszenia 15 - 25 000 Hz, co pozwala na przechwycenie każdego niuansu dźwiękowego. Są zbudowane z cienkiej powłoki polietylenowej, która minimalizuje zakłócenia mechaniczne i zapewnia dokładne odtwarzanie dźwięku. Rzadka struktura magnezu pozwala na wierniejsze odtwarzanie materiału muzycznego, a zwoje cewki z beztlenowej miedzi zwiększają sygnał transmisji i czystość dźwięku. Miękkie gąbki nauszne gwarantują komfort użytkowania nawet przez wiele godzin. Słuchawki te są muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek i są jednymi z najbardziej poszukiwanych na polskim rynku.

Gdzie kupić Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny za kwotę 124.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.49 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 621 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny można było kupić za 124.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-07.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny wynosi 124.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny posiada 621 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.