Historia ceny i opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1310.47 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1477 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 29opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1310.47 zł (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-20) wynosi 1477 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Według naszych danych Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Canon EOS 250D body.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny?

Najtaniej Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny można było kupić za 1310.47 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny wynosi 1477 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.