Historia ceny i opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1109.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1268.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1109 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1268. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Słuchawki HiFiMan Sundara Czarne to przewodowe nauszne słuchawki z mikrofonem, które wyróżniają się zaawansowaną technologią magnetostatyczną. Membrana o 80% cieńsza od poprzedniej serii zapewnia większą szczegółowość dźwięku, szybsze transjenty i rozszerzoną charakterystykę częstotliwościową. Nowy pałąk z oddzielnym paskiem na głowę gwarantuje idealne rozłożenie ciężaru i wygodę użytkowania, a standardowe gniazdo 3,5 mm zapewnia lepszą łączność i trwałość.Oprócz tego poprawiono nauszniki i kabel, wykonane z mocniejszych materiałów. Autorska membrana NEO „supernano” (NsD) firmy HiFiMan pozwala usłyszeć dźwięki, które wcześniej były nieosiągalne, oferując bogaty i pełnozakresowy dźwięk.

Gdzie kupić Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny

Według naszych danych Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny za kwotę 1268 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 126.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro Classic Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny?

Najtaniej Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny można było kupić za 1109 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny wynosi 1268 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki HiFiMan Sundara Czarny posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki ISK HD9999 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.