Historia ceny i opinie o Słuchawki nauszne AKG K702

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki nauszne AKG K702 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 516.87.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 76.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki nauszne AKG K702

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki nauszne AKG K702. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki nauszne AKG K702, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 516.87 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki nauszne AKG K702

Słuchawki nauszne AKG K702 to wysokiej klasy, przewodowe słuchawki referencyjne z otwartą konstrukcją, które zapewniają wyjątkowo dokładne odwzorowanie akustyczne dzięki zastosowaniu nowego typu cewek nawijanych w technologii flat-wire oraz opatentowanych dwuwarstwowych membran Varimotion. Oferują one niesamowitą charakterystykę akustyczną, rozpoznawalną dla marki AKG, odtwarzając wyśmienicie zbalansowany i czysty dźwięk Hi-Fi, spełniając wymagania każdego audiofila. Komfort użytkowania zapewniają wygodnie ukształtowane wykładziny nauszników typu 3D-form oraz samoregulujący się pałąk pokryty wykładziną z prawdziwej skóry, a niewielka waga 235 g gwarantuje wygodę nawet podczas długiego słuchania. Dodatkowo każdy egzemplarz jest indywidualnie testowany i numerowany w siedzibie producenta w Austrii, co podkreśla wysoką jakość wykonania i nowoczesny design słuchawek AKG K702.

Gdzie kupić Słuchawki nauszne AKG K702

Według naszych danych Słuchawki nauszne AKG K702 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki nauszne AKG K702 za kwotę 699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 69.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki nauszne AKG K702 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki nauszne AKG K702, to w serwisie Ceneo znajdziesz 76 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki nauszne AKG K702 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Technics Słuchawki nauszne EAH-A800 Czarny (EAHA800EK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki nauszne AKG K702?

Najtaniej Słuchawki nauszne AKG K702 można było kupić za 516.87 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki nauszne AKG K702 aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki nauszne AKG K702 wynosi 699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki nauszne AKG K702?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki nauszne AKG K702 posiada 76 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro Wireless Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.