Historia ceny i opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 181.22.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189.61.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 181.22 (wykryta w dniu: 2023-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 189.61. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim to bezprzewodowe, nauszne słuchawki zaprojektowane z myślą o stylu i komforcie słuchania. Z wyjątkowym wykończeniem z ekologicznych materiałów, takich jak certyfikowane drewno, recyklingowane aluminium i tkanina Rewind, wyróżniają się na rynku. Posiadają duże 40 mm przetworniki, które zapewniają doskonałe brzmienie, a wbudowany akumulator umożliwia do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Dzięki Bluetooth 4.2 z zasięgiem 15 metrów, można słuchać muzyki z dowolnego smartfona. Dodatkowo, mikrofon i przyciski sterowania umożliwiają łatwą obsługę, a funkcja tłumienia dźwięków otoczenia zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych. Składana konstrukcja i nieplączący się przewód ułatwiają przechowywanie i transport. House of Marley to marka, która kontynuuje dziedzictwo Boba Marleya, oferując produkty o wysokiej jakości dźwięku i wykonania, z wyjątkowym designem.

Gdzie kupić Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)

Według naszych danych Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) za kwotę 189.61 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.96 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN), to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)?

Najtaniej Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) można było kupić za 181.22 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) wynosi 189.61 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN) posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.