Historia ceny i opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 197.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 197.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) to nauszne, bezprzewodowe słuchawki, które oferują wyjątkowe brzmienie dzięki 40 mm przetwornikom i komfortowemu noszeniu dzięki miękkim nausznikom. Posiadają wbudowany akumulator zapewniający do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki oraz Bluetooth w wersji 4.2 z zasięgiem 15 metrów. Dodatkowo wyposażone są w zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia dźwięków otoczenia, regulację głośności, mikrofon, składaną konstrukcję i przyciski sterowania. Wykonane z ekologicznych materiałów, takich jak certyfikowane drewno, recyklingowane aluminium i tkanina Rewind, mają nieplączący się przewód (odłączany) i wyjątkowy design. Produkty marki House of Marley to kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya, które charakteryzują się wysoką jakością dźwięku i wykonania oraz unikalnym wyglądem.

Gdzie kupić Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)

Według naszych danych Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) za kwotę 199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Logitech G733 Lightspeed K/DA (981000990).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)?

Najtaniej Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) można było kupić za 197.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) wynosi 199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Rasta (EM-JH133-RA) posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.