Historia ceny i opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 194.15.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 225.32.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 194.15 (wykryta w dniu: 2024-01-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-14) wynosi 225.32. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) to bezprzewodowe nauszne słuchawki, które łączą w sobie wysoką jakość dźwięku z wyjątkowym designem i ekologicznymi materiałami. Posiadają duże 40 mm przetworniki, które zapewniają czyste, głębokie i ciepłe brzmienie, a także wygodne nauszniki, które umożliwiają długotrwałe słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia. Z wbudowanym akumulatorem słuchawki umożliwiają do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, a dzięki technologii Bluetooth można odtwarzać muzykę z telefonu w zasięgu 15 metrów. Słuchawki mają także zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia dźwięków otoczenia, regulację głośności, mikrofon i przyciski sterowania. Dodatkowo składana konstrukcja i nieplączący się przewód (odłączany) ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Wykończenie produktu wykonane jest z certyfikowanego drewna, recyklingowanego aluminium i tkaniny Rewind. House of Marley to marka, która kontynuuje dziedzictwo Boba Marleya, promując jakość dźwięku, wyjątkowy design i używanie ekologicznych materiałów w produkcji swoich produktów audio.

Gdzie kupić Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)

Według naszych danych Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) za kwotę 225.32 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP), to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Denim (EM-JH133-DN).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)?

Najtaniej Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) można było kupić za 194.15 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) wynosi 225.32 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-14.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP) posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.