Historia ceny i opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) to bezprzewodowe nauszne słuchawki z dużymi 40 mm przetwornikami zapewniającymi doskonałe brzmienie oraz z komfortowymi nausznikami o konstrukcji zapewniającej długotrwałe słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia. Wbudowany akumulator zapewnia do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, a najnowszy Bluetooth w wersji 4.2 pozwala na słuchanie muzyki z zasięgu 15 metrów. Dodatkowe funkcje to regulacja głośności, mikrofon, składana konstrukcja, przyciski sterowania oraz funkcja tłumienia dźwięków otoczenia podczas rozmów telefonicznych. Wykonane z ekologicznych materiałów, takich jak certyfikowane drewno, recyklingowane aluminium i tkanina Rewind, te słuchawki prezentują się stylowo i wyróżniają się na tle konkurencji. House of Marley to marka, która kontynuuje dziedzictwo Boba Marleya, promując jakość dźwięku i wykonania oraz wyjątkowy design.

Gdzie kupić Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)

Według naszych danych Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB), to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Copper (EM-JH133-CP).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)?

Najtaniej Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-10.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB) posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Creative Super XFI Air.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.