Historia ceny i opinie o Słuchawki Creative Super XFI Air

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Creative Super XFI Air był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 358.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 514.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Słuchawki Creative Super XFI Air

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Creative Super XFI Air. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Creative Super XFI Air, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 358.65 (wykryta w dniu: 2022-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 514. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Creative Super XFI Air

Według naszych danych Słuchawki Creative Super XFI Air można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Creative Super XFI Air za kwotę 514 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Creative Super XFI Air Opinie

Sprawdź również historia ceny Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Czarny (EM-JH133-SB).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Creative Super XFI Air?

Najtaniej Słuchawki Creative Super XFI Air można było kupić za 358.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Creative Super XFI Air aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Creative Super XFI Air wynosi 514 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Creative Super XFI Air?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Creative Super XFI Air posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Beyerdynamic DT770 PRO 32 Ohm.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.