Historia ceny i opinie o Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 849.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1169.04.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 85.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 849 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1169.04. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 w kolorze srebrnym to wokółuszne słuchawki z funkcją aktywnej redukcji szumów, która skutecznie blokuje dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości, zapewniając czystszy dźwięk i pełne oddanie się muzyce. Posiadają one również inteligentną technologię słuchania, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie muzyki, gdy zdejmiesz słuchawki, a funkcja Speak-to-Chat wstrzyma muzykę, gdy zaczniesz rozmowę. Słuchawki mogą współpracować z dwoma urządzeniami jednocześnie, a technologia LDAC pozwala na przesyłanie trzykrotnie większej ilości danych niż standardowy kodek Bluetooth. Dodatkowo są wyposażone w mikrofon i odpinany kabel, a do zestawu dołączone jest etui ochronne.

Gdzie kupić Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)

Według naszych danych Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) za kwotę 1169.04 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 116.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne), to w serwisie Ceneo znajdziesz 85 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)?

Najtaniej Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) można było kupić za 849 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) wynosi 1169.04 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne) posiada 85 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.