Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1270 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 45opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1270 zł (wykryta w dniu: 2022-09-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 1399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem), to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Złoty (Gold).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) można było kupić za 1270 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-13.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.