Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1129.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1648.25.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 45.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1129 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1648.25. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Soundbar Samsung HW-Q700A to innowacyjne rozwiązanie dla miłośników kina domowego, zapewniające niezrównaną jakość dźwięku przestrzennego w systemie 3.1.2 kanałów z bezprzewodowym subwooferem o łącznej mocy od 201W do 400W. Urządzenie obsługuje najnowsze dekodery dźwięku, takie jak Dolby TrueHD, DTS X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus i DTS, dzięki czemu użytkownik może doświadczyć dźwięku otaczającego go z każdej strony. Soundbar komunikuje się z innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay oraz HDMI 2.1, co umożliwia łatwe i szybkie podłączenie. Dodatkowo, dzięki funkcji Q-Symphony, soundbar synchronizuje się z głośnikami telewizora, tworząc harmonijne brzmienie i wzmocnione wrażenia dźwiękowe. Tryb Gry Pro pozwala na pełne zanurzenie się w świecie gier, a technologia Samsung Acoustic Beam zapewnia doskonały dźwięk płynący ze wszystkich kierunków. Soundbar Samsung HW-Q700A to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) za kwotę 1648.25 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 164.83 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem), to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Sonos ARC (Czarny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) można było kupić za 1129 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) wynosi 1648.25 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem)?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-Q700A (z bezprzewodowym subwooferem) posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.