Historia ceny i opinie o Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1169.95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1298.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1169.95 (wykryta w dniu: 2022-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1298. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0

Elektryczny piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 to doskonały sprzęt do zabudowy, który ułatwi pracę w domu. Jest to urządzenie o klasie energetycznej A, pojemności 71 l i szerokości 57-60 cm, które oferuje 7 rodzajów grzania oraz termoobieg 3D, który pozwala piec równomiernie nawet na trzech poziomach bez przenikania smaków. Wentylator termoobiegu 3D szybko i równomiernie rozprowadza ciepło po wnętrzu, dzięki czemu można jednocześnie piec różne potrawy, np. lasagne i muffiny. Dodatkowo funkcja EcoClean Direct ułatwia czyszczenie piekarnika. Wszystkie te cechy sprawiają, że piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących sprzętu do kuchni, który oferuje nie tylko wysoką jakość, ale również łatwość użytkowania i automatyczne redukcję obowiązków kuchennych.

Gdzie kupić Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0

Według naszych danych Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 za kwotę 1298 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 (Srebrne).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0?

Najtaniej Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 można było kupić za 1169.95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 aktualnie?

Aktualna cena Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 wynosi 1298 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0?

Według serwisu Ceneo, Elektryczny Piekarnik Bosch EcoClean Direct HBA534EB0 posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Elektryczny Parowy Piekarnik Electrolux EOC8H31Z.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.