Historia ceny i opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 109.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 123.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 109 (wykryta w dniu: 2024-01-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 159.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny to nauszne słuchawki z mikrofonem, składaną konstrukcją i przyciskami sterowania. Zapewniają one brzmienie JBL Pure Bass dzięki 32 milimetrowym przetwornikom i zamkniętej konstrukcji izolującej od hałasów otoczenia. Słuchawki wyposażone są w pojemny akumulator, który umożliwia słuchanie muzyki przez 40 godzin. Posiadają również możliwość połączenia wielopunktowego, co pozwala na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami bezprzewodowymi. Łączność Bluetooth w wersji 5.0 gwarantuje wysoką jakość dźwięku i stabilne połączenie.

Gdzie kupić Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny za kwotę 159.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 123 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny można było kupić za 109 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny wynosi 159.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny posiada 123 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.