Historia ceny i opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 135.39.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 167.98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 123.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 135.39 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 167.98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały to nauszne słuchawki charakteryzujące się brzmieniem JBL Pure Bass, które zapewniają mocny i dynamiczny dźwięk. Ich lekka składana konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, a pojemny akumulator umożliwia słuchanie muzyki nawet przez 40 godzin. Dzięki połączeniu wielopunktowemu można bezproblemowo przełączać się między urządzeniami bezprzewodowymi. Słuchawki mają również mikrofon i przyciski sterowania, co ułatwia obsługę. Zamknięta konstrukcja izoluje od hałasów otoczenia, co sprawia, że są idealne do użytku w miejskim zgiełku. Łączność Bluetooth w wersji 5.0 zapewnia wysoką jakość przesyłanego audio oraz stabilne połączenie. Słuchawki Tune 510BT wyróżniają się na tle konkurencji dzięki połączeniu jakości dźwięku, wygody użytkowania i łączności wielopunktowej.

Gdzie kupić Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały

Według naszych danych Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały za kwotę 167.98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 123 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Niebieskie.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały?

Najtaniej Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały można było kupić za 135.39 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały wynosi 167.98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Biały posiada 123 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.