Historia ceny i opinie o Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1449.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2662.46.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1449 (wykryta w dniu: 2023-12-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 2662.46. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)

Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) to bezprzewodowe nauszne słuchawki oferujące doskonałe brzmienie i intuicyjne rozwiązania. Ich konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do różnych kształtów głowy, a dźwięk przestrzenny otacza użytkownika jak w kinie. Posiadają aktywną redukcję hałasu, a za pomocą pokrętła Digital Crown łatwo można ustawiać głośność, przełączać utwory i odbierać połączenia. Słuchawki są niezrównane dzięki 20-godzinnemu czasowi pracy na jednym ładowaniu i dodatkowemu etui Smart Case chroniącemu baterię. Przetwornik dynamiczny Apple zapewnia minimalne zniekształcenia dźwięku w całym zakresie słyszalnym. Dodatkowe funkcje jak regulacja głośności, odbieranie połączeń, redukcja szumów mikrofonu, mikrofon, przyciski sterowania, obrotowe muszle i czujnik dotykowy czynią te słuchawki idealnym wyborem dla wymagających użytkowników.

Gdzie kupić Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)

Według naszych danych Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) za kwotę 2662.46 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 266.25 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A), to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)?

Najtaniej Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) można było kupić za 1449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-15.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) wynosi 2662.46 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Apple AirPods Max gwiezdna szarość (MGYH3ZM/A) posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Apple AirPods Max srebrne (MGYJ3ZM/A).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.