Historia ceny i opinie o Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1146.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 178.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 949 (wykryta w dniu: 2023-12-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1146. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)

Apple AirPods Pro 2. gen białe (MQD83ZM/A) to dokanałowe słuchawki True Wireless firmy Apple, które cechują się odpornością na pot, wymiennymi wkładkami do uszu, wbudowanym mikrofonem i aktywną redukcją szumów. Posiadają również przyciski sterowania, etui ładujące z funkcją ładowania bezprzewodowego oraz wsparcie dla asystenta głosowego. Nowa generacja AirPods Pro oferuje 2x skuteczniejszą redukcję hałasu, adaptacyjny tryb kontaktu, spersonalizowany dźwięk przestrzenny i długotrwałą baterię, która umożliwia słuchanie muzyki aż do 6 godzin na jednym ładowaniu. Sterowanie dotykowe ułatwia regulację głośności, a nowoczesne etui ładujące MagSafe posiada funkcję Znajdowanie dokładne oraz wbudowany głośnik. Czip H2 zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku, a adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do indywidualnych preferencji użytkownika, gwarantując doskonałą jakość dźwięku z czystymi wysokimi tonami i głębokimi basami. Słuchawki są dostępne w różnych rozmiarach wkładek (XS, S, M, L), co pozwala na idealne dopasowanie do uszu.

Gdzie kupić Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)

Według naszych danych Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) za kwotę 1146 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 114.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A), to w serwisie Ceneo znajdziesz 178 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)?

Najtaniej Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) można było kupić za 949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-18.

🏷️ Jaka jest cena Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) aktualnie?

Aktualna cena Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) wynosi 1146 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A)?

Według serwisu Ceneo, Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A) posiada 178 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty (Gold).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.