Historia ceny i opinie o Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 14.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 66.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 47 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 493.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 14 (wykryta w dniu: 2022-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 66.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)

Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) to przewodowe douszne słuchawki firmy Apple, które zapewniają wygodę oraz wysoką jakość dźwięku. Ich geometria została zaprojektowana tak, aby lepiej dopasować się do ucha użytkownika, co jest wygodniejsze niż w przypadku tradycyjnych okrągłych słuchawek. Głośniki wbudowane w EarPods minimalizują straty dźwięku i zwiększają siłę sygnału, co przekłada się na wysokiej jakości audio. Ponadto, słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i pilota, który umożliwia regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo, oraz odbieranie i kończenie połączeń. Są kompatybilne z większością modeli iPoda, iPhone'a i iPada, aczkolwiek nie wszystkie modele obsługują regulację poziomu dźwięku.

Gdzie kupić Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)

Według naszych danych Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) można znaleźć w minimum 47 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) za kwotę 66.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 493 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gwiezdna Czerń (Midnight Black).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)?

Najtaniej Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) można było kupić za 14 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) aktualnie?

Aktualna cena Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) wynosi 66.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA)?

Według serwisu Ceneo, Apple EarPods Mic biały (MNHF2ZMA) posiada 493 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Apple AirPods Pro 2. gen biały (MQD83ZM/A).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.