Historia ceny i opinie o Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 39.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)

Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) to czytnik e-booków o przekątnej ekranu 7,8 cala, z pamięcią 16GB, wyposażony w technologię E Ink Carta™ HD o rozdzielczości 1404 x 1872 piksele i gęstości 300 DPI, co zapewnia jakość czytania niemal identyczną jak w przypadku tradycyjnej książki. Dodatkowo, sprzedawany jest w komplecie z praktycznym wsuwanym etui w czarnym kolorze, które zapewnia lepszą ochronę urządzenia. InkPad 3 Pro umożliwia nie tylko czytanie, ale także odsłuchiwanie ebooków i audiobooków, gdyż obsługuje pliki dźwiękowe w formatach mp3 i m4b, a także posiada adapter microUSB oraz bezprzewodową łączność Bluetooth. Ten najnowszy model obsługuje również funkcję Text-to-Speech, w której lektor przemienia tekst każdej książki w odczytywaną opowieść.

Gdzie kupić Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)

Według naszych danych Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW), to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Onyx Boox Tab Ultra.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)?

Najtaniej Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🏷️ Jaka jest cena Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) aktualnie?

Aktualna cena Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW)?

Według serwisu Ceneo, Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW) posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny inkBOOK Calypso Plus Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.