Historia ceny i opinie o Onyx Boox Tab Ultra

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Onyx Boox Tab Ultra był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Onyx Boox Tab Ultra

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Onyx Boox Tab Ultra. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Onyx Boox Tab Ultra, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899 (wykryta w dniu: 2023-11-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 2229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Onyx Boox Tab Ultra

Według naszych danych Onyx Boox Tab Ultra można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Onyx Boox Tab Ultra za kwotę 2229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 222.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Onyx Boox Tab Ultra Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Onyx Boox Tab Ultra, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Onyx Boox Tab Ultra w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kindle Paperwhite 5 6,8" (B09TMF6742).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Onyx Boox Tab Ultra?

Najtaniej Onyx Boox Tab Ultra można było kupić za 1899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-29.

🏷️ Jaka jest cena Onyx Boox Tab Ultra aktualnie?

Aktualna cena Onyx Boox Tab Ultra wynosi 2229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Onyx Boox Tab Ultra?

Według serwisu Ceneo, Onyx Boox Tab Ultra posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.