Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Zielony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 519.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena inkBOOK Calypso Plus Zielony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Zielony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Zielony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 519. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

inkBOOK Calypso Plus Zielony

InkBOOK Calypso Plus Zielony to popularny i lubiany e-czytnik o przekątnej ekranu 6 cali i pamięci 16GB, który oferuje jeszcze więcej radości z czytania dzięki swojej intuicyjnej polskiej nawigacji i dostępu do polskich książek i gazet w różnych aplikacjach. Ekran E Ink zapewnia jakość papieru, nie męczy oczu i umożliwia komfortowe czytanie nawet w pełnym słońcu, obsługując wiele formatów, takich jak ePUB, PDF, Mobi i więcej. Czytnik umożliwia łatwe przesyłanie ebooków przez funkcję "Wyślij na inkBOOK" i WiFi, a także oferuje możliwość słuchania audiobooków. Jest idealny dla tych, którzy lubią czytać przed snem, dzięki funkcji doświetlenia i lekkiej, poręcznej formie. InkBOOK Calypso Plus to więcej niż zwykły czytnik, to przyjemność czytania w każdych warunkach.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Zielony

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Zielony można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując inkBOOK Calypso Plus Zielony za kwotę 519 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

inkBOOK Calypso Plus Zielony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Zielony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pocketbook InkPad 3 Pro Szary (PB7402JWW).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Zielony?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Zielony można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Zielony aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Zielony wynosi 519 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Zielony posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Kindle 11 - 16GB Niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.