Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Zielony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 548.78 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 16opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena inkBOOK Calypso Plus Zielony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Zielony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Zielony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 548.78 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Zielony

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Zielony można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

inkBOOK Calypso Plus Zielony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Zielony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kindle 11 - 16GB Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Zielony?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Zielony można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Zielony aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Zielony wynosi 548.78 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Zielony?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Zielony posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.