Historia ceny i opinie o PocketBook Era 16GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PocketBook Era 16GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 966.89 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 978 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 13opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena PocketBook Era 16GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PocketBook Era 16GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PocketBook Era 16GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 966.89 zł (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 978 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić PocketBook Era 16GB Srebrny

Według naszych danych PocketBook Era 16GB Srebrny można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

PocketBook Era 16GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PocketBook Era 16GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PocketBook Era 16GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PocketBook Era 16GB Srebrny?

Najtaniej PocketBook Era 16GB Srebrny można było kupić za 966.89 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena PocketBook Era 16GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena PocketBook Era 16GB Srebrny wynosi 978 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o PocketBook Era 16GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, PocketBook Era 16GB Srebrny posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.