Historia ceny i opinie o PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 479.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 844.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 70.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 479 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 844.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)

PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) to nowoczesny czytnik e-booków o przekątnej ekranu 6 cali i pamięci 8GB, który wyróżnia się na tle konkurencji dzięki dwukrotnie mocniejszemu procesorowi, podświetleniu SMARTlight oraz ekranowi E-Ink Carta o rozdzielczości 1024x758 i 212 dpi. Jest to idealny wybór dla osób, które uwielbiają wieczorną lekturę lub często podróżują, gdyż jest lekki (155 gramów) i mieści się do każdej torebki. Dodatkowo, urządzenie posiada rozbudowane słowniki, WiFi oraz aplikacje urozmaicające podróż, a także długo wytrzymuje na jednym naładowaniu baterii 1500 mAh, co czyni go doskonałym towarzyszem wyprawy.

Gdzie kupić PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)

Według naszych danych PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) za kwotę 844.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW), to w serwisie Ceneo znajdziesz 70 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kindle Paperwhite 5 Signature Edition (32 GB) bez reklam.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)?

Najtaniej PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) można było kupić za 479 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) aktualnie?

Aktualna cena PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) wynosi 844.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW)?

Według serwisu Ceneo, PocketBook Touch Lux 5 Czerwony (PB628-R-WW) posiada 70 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny PocketBook Era 16GB Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.