Historia ceny i opinie o Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2099 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2139 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 10opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2099 zł (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 2139 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue

Według naszych danych Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue?

Najtaniej Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue można było kupić za 2099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue aktualnie?

Aktualna cena Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue wynosi 2139 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue?

Według serwisu Ceneo, Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.