Historia ceny i opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 359.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 422.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 359 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 422. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700

Depilator Braun Silk-épil 9 9-700 to innowacyjne urządzenie do usuwania niechcianych włosków, które łączy w sobie najnowszą technologię SensoSmart™ z akumulatorowym zasilaniem. Pierwszy inteligentny depilator na świecie, posiada czujnik prowadzący przez cały proces depilacji, zapewniając optymalną siłę nacisku i usuwając więcej włosków za jednym pociągnięciem. Czerwona lampka ostrzegawcza sygnalizuje zbyt mocny nacisk, pomagając zoptymalizować siłę dla lepszych efektów. Urządzenie usuwa włoski krótsze niż wosk, oferując precyzyjną depilację w domowym zaciszu. Jest 100% wodoszczelne, dzięki czemu można go używać pod prysznicem, co czyni depilację mniej bolesną. Pęsety MicroGrip usuwają nawet najmniejsze włoski, a ruchoma głowica dopasowuje się do kształtów ciała. Lampka Smartlight ułatwia wyłapanie i usunięcie nawet najdrobniejszych włosków. Depilator Braun Silk-épil 9 9-700 stanowi doskonałą alternatywę dla wosku, gwarantując dokładność i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700

Według naszych danych Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 za kwotę 422 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Onyx Boox Note Air 2 Dark Blue.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700?

Najtaniej Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 można było kupić za 359 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 aktualnie?

Aktualna cena Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 wynosi 422 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700?

Według serwisu Ceneo, Depilator BRAUN Silk-epil 9 9-700 posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 9 Flex 9002.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.