Historia ceny i opinie o Opiekacz MPM MOP-33M

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz MPM MOP-33M był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 123.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 48.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Opiekacz MPM MOP-33M

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz MPM MOP-33M. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz MPM MOP-33M, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 123.99 (wykryta w dniu: 2023-03-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz MPM MOP-33M

Opiekacz MPM MOP-33M to wielofunkcyjne urządzenie o mocy 1200W, które pozwala przygotować gofry, kanapki oraz grillowane specjały. Dzięki wymiennym płytkom z nieprzywierającą powłoką, można łatwo utrzymać czystość i zmieniać funkcje urządzenia. Obudowa ze stali nierdzewnej, miejsce do nawinięcia przewodu oraz możliwość przechowywania w pozycji pionowej zapewniają komfort użytkowania. Opiekacz informuje o gotowości do pracy za pomocą lampki kontrolnej, a termostat z regulacją temperatury pozwala na dopasowanie do różnych potraw.

Gdzie kupić Opiekacz MPM MOP-33M

Według naszych danych Opiekacz MPM MOP-33M można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz MPM MOP-33M za kwotę 229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz MPM MOP-33M Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz MPM MOP-33M, to w serwisie Ceneo znajdziesz 48 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz MPM MOP-33M w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz MPM MOP-33M?

Najtaniej Opiekacz MPM MOP-33M można było kupić za 123.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-26.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz MPM MOP-33M aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz MPM MOP-33M wynosi 229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz MPM MOP-33M?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz MPM MOP-33M posiada 48 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.