Historia ceny i opinie o Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 118.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 133.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 147.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 118.99 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 133. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552

Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 to kompaktowe urządzenie o mocy 700W, które umożliwia przygotowanie dwóch trójkątnych kanapek jednocześnie. Wyposażone w płyty z powłoką zapobiegającą przywieraniu, co ułatwia czyszczenie i zapewnia wygodę użytkowania. Opiekacz posiada pionowe przechowywanie oraz schowek na przewód, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w kuchni. Bezpieczeństwo zapewnia rygiel z blokadą i izolowany uchwyt, a wskaźniki świetlne informują o rozpoczęciu i zakończeniu podgrzewania. Urządzenie jest proste w obsłudze i przechowywaniu, co wyróżnia je na tle konkurencji.

Gdzie kupić Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552

Według naszych danych Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 za kwotę 133 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552, to w serwisie Ceneo znajdziesz 147 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz MPM MOP-33M.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552?

Najtaniej Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 można było kupić za 118.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 wynosi 133 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552 posiada 147 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Russell Hobbs Cook@Home 17888-56.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.