Historia ceny i opinie o Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 296.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 296.99 (wykryta w dniu: 2023-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 348. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X

Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X to srebrny opiekacz o mocy 1000W, który pozwala na przygotowanie trzech panini jednocześnie. Dzięki regulowanej temperaturze i wielopoziomowemu zawiasowi pokrywy, można dostosować moc grzewczą i położenie górnej płyty grzejnej do grubości przekąsek i odległości od potrawy. Posiada powłokę DuraCeramic, która przekazuje ciepło szybciej i jest odporna na zarysowania, czterokrotnie trwalsza niż zwykłe powłoki i nie zawiera PTFE ani PFOA, co sprawia, że jest bezpieczna i łatwa do czyszczenia. Idealna alternatywa dla niezdrowych fast foodów, pozwala na szybkie przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Opiekacz ten wyróżnia się na tle konkurencji swoją uniwersalnością, trwałością i bezpieczeństwem użytkowania.

Gdzie kupić Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X

Według naszych danych Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X za kwotę 348 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz MPM MOP-43M.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X?

Najtaniej Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X można było kupić za 296.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X wynosi 348 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz MPM MOP-33M.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.