Historia ceny i opinie o Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 365.55.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 369.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 365.55 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 369.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski

Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski to wielofunkcyjne urządzenie, które odkurza zarówno na mokro, jak i na sucho, bez konieczności używania worka. Wyposażony w filtr wodny, skutecznie eliminuje kurz, bakterie i roztocza, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dzięki mocy 2000W szybko radzi sobie z płynami, błotem, a także mniejszymi przedmiotami. Posiada końcówki do trudno dostępnych miejsc, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Ponadto, dzięki filtracji wodnej, odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski jest idealny dla alergików, ponieważ redukuje do minimum wydobywanie się pyłków podczas odkurzania. Wystarczy opróżnić i opłukać zbiornik na wodę po użyciu, co czyni go również praktycznym i ekonomicznym w utrzymaniu.

Gdzie kupić Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski

Według naszych danych Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski za kwotę 369.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Sencor SVC 510GR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski?

Najtaniej Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski można było kupić za 365.55 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski wynosi 369.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.