Historia ceny i opinie o Odkurzacz Sencor SVC 510GR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Sencor SVC 510GR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Odkurzacz Sencor SVC 510GR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Sencor SVC 510GR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Sencor SVC 510GR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269 (wykryta w dniu: 2023-05-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Sencor SVC 510GR

Według naszych danych Odkurzacz Sencor SVC 510GR można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Sencor SVC 510GR za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Sencor SVC 510GR Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Sencor SVC 510GR, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Sencor SVC 510GR w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Sencor SVC 510GR?

Najtaniej Odkurzacz Sencor SVC 510GR można było kupić za 269 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Sencor SVC 510GR aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Sencor SVC 510GR wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Sencor SVC 510GR?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Sencor SVC 510GR posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Karcher VC 3 1.198-125.0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.