Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 288.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 404.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 70.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 288 (wykryta w dniu: 2023-11-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 404. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB

Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB to tradycyjny odkurzacz workowy z mocą 750W, pojemnością worka 3l i zmywalnym filtrem, który pozwala na zachowanie czystości w domu. Charakteryzuje się głośnością pracy na poziomie 76-80 dB oraz rocznym zużyciem energii do 30 kWh. Odkurzacz posiada ręczną regulację mocy, która umożliwia dostosowanie wydajności do rodzaju odkurzanej powierzchni, co pozwala na oszczędzanie energii i zmniejszenie hałasu. Dzięki miękkim kołom odkurzacz jest bezpieczny dla podłóg, chroniąc je przed zarysowaniami i zapewniając łatwe manewrowanie. Praktyczny schowek na akcesoria ułatwia przechowywanie dodatkowych szczotek, a wskaźnik zapełnienia worka informuje o konieczności wymiany worka. Metalowa rura teleskopowa pozwala na regulację zasięgu pracy, co zwiększa komfort użytkowania.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB za kwotę 404 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 70 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zilan ZLN8945 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB można było kupić za 288 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-05.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB wynosi 404 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux ZEasyGo EEG42EB posiada 70 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux Ease C2 ECC21-2IW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.