Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 709.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 919.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 709.99 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 919. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence

Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence to tradycyjny model o mocy 500 W i pojemności 3,5 l, wyposażony w filtr HEPA. Jest to nasz najcichszy odkurzacz o głośności od 50 do 65 dB, dzięki czemu odkurzanie staje się niezwykle ciche i przyjemne, co pozwala na jego używanie nawet gdy dziecko śpi. Posiada automatyczną regulację mocy z technologią SmartMode, która wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc, co zapewnia nieskazitelne rezultaty bez konieczności zmiany ustawień. Dodatkowo, odkurzacz wyposażony jest w nową ssawkę OneGo Power Clean do różnych powierzchni i doskonale wyważony uchwyt, co ułatwia przenoszenie. Jego bogaty zestaw akcesoriów oraz doskonała filtracja zapewniają czyste i zdrowe powietrze w domu.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence za kwotę 919 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 91.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 6 ProPower BGL6POW1 z turboszczotką.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence można było kupić za 709.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence wynosi 919 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-4ST Silence posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Hyundai VC009 Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.