Historia ceny i opinie o Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 276.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 649 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 to nowoczesne urządzenie pionowe z filtrem HEPA, które charakteryzuje się dużą pojemnością 0.6 l i długim czasem pracy do 65 min. Jego głośność pracy waha się od 76 do 80 dB, a dodatkowa funkcja mopa sprawia, że jest to niezwykle wszechstronne narzędzie do sprzątania. Odkurzacz oferuje profesjonalnie głębokie czyszczenie z podwojeniem wydajności i zwiększeniem mocy ssania do 150AW. Posiada kolorowy ekran TFT o wysokiej rozdzielczości, który ułatwia interakcję i sprawdzenie stanu czyszczenia. Inteligentna szczotka podłogowa automatycznie dostosowuje się do różnych rodzajów podłóg, a zintegrowane funkcje ssania i mopowania zapewniają dokładne czyszczenie za jednym razem. Odkurzacz ma wymienną baterię, co pozwala na łatwą wymianę i podwójną żywotność, a 12-stożkowy system separacji cyklonów i 5-krotna filtracja gwarantuje skuteczne usuwanie drobnego pyłu. Urządzenie posiada także wyjmowany pojemnik na kurz, co zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki silnikowi o dużej mocy 25000 obr./min i bezszczotkowemu silnikowi o prędkości 12500 obr./min, odkurzacz oferuje niezrównaną moc ssania i wydajność, wyróżniając się na tle konkurencji.

Gdzie kupić Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

Według naszych danych Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 za kwotę 1299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10, to w serwisie Ceneo znajdziesz 276 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Karcher FC 5 1.055-400.0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10?

Najtaniej Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 można było kupić za 649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 posiada 276 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R1/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.