Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux EB61H6SW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux EB61H6SW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 862.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1033.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12.02.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux EB61H6SW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux EB61H6SW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EB61H6SW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 862 (wykryta w dniu: 2023-12-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 1033.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux EB61H6SW

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux EB61H6SW można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux EB61H6SW za kwotę 1033.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 103.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux EB61H6SW Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch BGLS4A44.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EB61H6SW?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux EB61H6SW można było kupić za 862 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-17.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux EB61H6SW aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux EB61H6SW wynosi 1033.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux EB61H6SW?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux EB61H6SW posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.