Historia ceny i opinie o Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1289.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12.02.2024.

Cena Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1289 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 1449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3

Według naszych danych Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 za kwotę 1449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 144.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Electrolux EB61H6SW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3?

Najtaniej Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 można było kupić za 1289 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 wynosi 1449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Miele Complete C3 TotalCare EcoLine SGJP3 posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bissell Crosswave C6 3569N.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.