Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 445.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-11-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 445. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR za kwotę 445 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-07.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR wynosi 445 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux Pure D8.2 PD82-8DB Silence.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.