Historia ceny i opinie o Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 439.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 399 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 439. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś

Według naszych danych Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś za kwotę 439 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 6 ProPower BGL6POW1 z turboszczotką.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś?

Najtaniej Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś można było kupić za 399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś wynosi 439 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Zelmer ZVC021P Krzyś posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.