Historia ceny i opinie o Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 78.54 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 78.54 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 4opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 78.54 zł (wykryta w dniu: 2023-05-24 00:13:37 UTC). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24 00:13:37 UTC) wynosi 78.54 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny

Według naszych danych Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Eureka Mignon Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny?

Najtaniej Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny można było kupić za 78.54 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-24 00:13:37 UTC.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny wynosi 78.54 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24 00:13:37 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.