Historia ceny i opinie o Młynek MPM MMK-06M

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek MPM MMK-06M był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 100.22.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 129.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Młynek MPM MMK-06M

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek MPM MMK-06M. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek MPM MMK-06M, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 100.22 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 119. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek MPM MMK-06M

Młynek MPM MMK-06M to funkcjonalne urządzenie, które ułatwi przygotowanie porannej kawy oraz rozdrabnianie ziół, zbóż i orzechów. Wyposażone jest w dwa pojemniki ze stali nierdzewnej, jeden z dwoma ostrzami do mielenia ziaren kawy, a drugi z czterema ostrzami do innych składników. Posiada silnik o mocy 200 W oraz pojemność pojemników wynoszącą 70 gram. Dzięki funkcji bezpieczeństwa i możliwości mielenia pulsacyjnego, urządzenie jest komfortowe i praktyczne w użytkowaniu. Idealnie sprawdzi się dla osób na diecie bezglutenowej do samodzielnego przygotowywania mąki.

Gdzie kupić Młynek MPM MMK-06M

Według naszych danych Młynek MPM MMK-06M można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek MPM MMK-06M za kwotę 119 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek MPM MMK-06M Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek MPM MMK-06M, to w serwisie Ceneo znajdziesz 129 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek MPM MMK-06M w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek SMEG CGF01WHEU Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek MPM MMK-06M?

Najtaniej Młynek MPM MMK-06M można było kupić za 100.22 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek MPM MMK-06M aktualnie?

Aktualna cena Młynek MPM MMK-06M wynosi 119 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek MPM MMK-06M?

Według serwisu Ceneo, Młynek MPM MMK-06M posiada 129 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Zeller Młynek Do Kawy Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.