Historia ceny i opinie o Młynek SMEG CGF01WHEU Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek SMEG CGF01WHEU Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 791.96.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849.47.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena Młynek SMEG CGF01WHEU Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek SMEG CGF01WHEU Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek SMEG CGF01WHEU Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 791.96 (wykryta w dniu: 2023-12-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 849.47. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek SMEG CGF01WHEU Biały

Według naszych danych Młynek SMEG CGF01WHEU Biały można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek SMEG CGF01WHEU Biały za kwotę 849.47 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.95 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek SMEG CGF01WHEU Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek SMEG CGF01WHEU Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek SMEG CGF01WHEU Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Tefal GT110838.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek SMEG CGF01WHEU Biały?

Najtaniej Młynek SMEG CGF01WHEU Biały można było kupić za 791.96 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-07.

🏷️ Jaka jest cena Młynek SMEG CGF01WHEU Biały aktualnie?

Aktualna cena Młynek SMEG CGF01WHEU Biały wynosi 849.47 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek SMEG CGF01WHEU Biały?

Według serwisu Ceneo, Młynek SMEG CGF01WHEU Biały posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Młynek MPM MMK-06M.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.