Historia ceny i opinie o Młynek Eureka Mignon Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Eureka Mignon Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 809 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Eureka Mignon Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Eureka Mignon Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Eureka Mignon Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 809 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 899 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Eureka Mignon Biały

Według naszych danych Młynek Eureka Mignon Biały można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Eureka Mignon Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Młynek Optimum RK-0147.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Eureka Mignon Biały?

Najtaniej Młynek Eureka Mignon Biały można było kupić za 809 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Eureka Mignon Biały aktualnie?

Aktualna cena Młynek Eureka Mignon Biały wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Eureka Mignon Biały?

Według serwisu Ceneo, Młynek Eureka Mignon Biały posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.