Historia ceny i opinie o Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 71.7.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 86.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 33 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 118.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 71.7 (wykryta w dniu: 2023-07-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 86.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt

Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt to zestaw składający się z 26 elementów, w tym 8 prostych i 4 pochyłe fragmenty torów, żółty klocek funkcyjny i figurka pracownika budowy z akcesoriami. Jest dedykowany dla dzieci w wieku 2 lata+. Zabawka jest kompatybilna z innymi zestawami LEGO DUPLO, co pozwala na rozbudowę kolekcji pociągów i torów. Dzięki temu zestawowi dziecko może rozwijać swoje pierwsze umiejętności konstrukcyjne, bawiąc się w budowanie wiaduktu i układanie torów na różne sposoby. Po ustawieniu żółtego klocka funkcyjnego na torach, przejeżdżające nad nim pociągi DUPLO wydają sygnał dźwiękowy. Zabawka posiada certyfikaty CE, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest doskonałym prezentem dla młodych miłośników kolei.

Gdzie kupić Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt

Według naszych danych Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt można znaleźć w minimum 33 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt za kwotę 86.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.65 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt, to w serwisie Ceneo znajdziesz 118 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt?

Najtaniej Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt można było kupić za 71.7 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-06.

🏷️ Jaka jest cena Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt aktualnie?

Aktualna cena Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt wynosi 86.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt?

Według serwisu Ceneo, Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt posiada 118 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.