Historia ceny i opinie o Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 332.47.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 448.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 43 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 121.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 332.47 (wykryta w dniu: 2022-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 448. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem

Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem to zestaw składający się z 105 elementów, w tym 3 figurek, dedykowany dla dzieci w wieku 2+. Zestaw cechuje się łatwością obsługi, posiada funkcję ręcznego startu, światła i dźwięki oraz opcjonalną aplikację cyfrową. Pociąg można popchnąć do przodu lub do tyłu, by ruszył, a także zatrzymać przez przytrzymanie lub podniesienie. Pięć kolorowych klocków funkcyjnych pozwala na odgrywanie sygnałów dźwiękowych, włączanie świateł i zmianę kierunku. W zestawie znajdują się również port, łódka, kawiarnia, stacja załadunkowa, dźwigi, tory kolejowe oraz dodatkowe figurki, w tym maszynisty, kapitana i sklepikarza oraz mewy. Klocki są kompatybilne z innymi zestawami LEGO DUPLO i posiadają certyfikat CE, co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość zabawki.

Gdzie kupić Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem

Według naszych danych Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem można znaleźć w minimum 43 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem za kwotę 448 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem, to w serwisie Ceneo znajdziesz 121 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem?

Najtaniej Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem można było kupić za 332.47 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem aktualnie?

Aktualna cena Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem wynosi 448 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem?

Według serwisu Ceneo, Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy z dźwiękiem posiada 121 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Klocki LEGO DUPLO 10874 Pociąg parowy z dźwiękiem.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.