Historia ceny i opinie o Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 30 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 234.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149 (wykryta w dniu: 2024-01-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV

Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV to wysoce zaawansowane urządzenie do strumieniowego przesyłania treści wideo w rozdzielczości 4K, które oferuje niezwykle realistyczne doświadczenia wizualne i dźwiękowe dzięki obsłudze technologii Dolby Vision® i Dolby Atmos™. Działa na systemie operacyjnym Android TV™ 11, co zapewnia dostęp do ponad 400 000 filmów i programów oraz możliwość pobierania ponad 7000 aplikacji z Google Play. Kompaktowe i przenośne, jest idealne do zabrania ze sobą w podróż, a wbudowany Asystent Google umożliwia łatwe sterowanie urządzeniem głosowo. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest niezwykle potężne i zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku, a także inteligentne łączenie z innymi urządzeniami.

Gdzie kupić Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV

Według naszych danych Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV można znaleźć w minimum 30 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV za kwotę 199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 234 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Perfumy Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV?

Najtaniej Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV można było kupić za 149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-09.

🏷️ Jaka jest cena Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV aktualnie?

Aktualna cena Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV wynosi 199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV?

Według serwisu Ceneo, Odtwarzacz Xiaomi TV Stick 4K HDMI Android TV posiada 234 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Klocki LEGO DUPLO 10872 Tory kolejowe i wiadukt.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.