Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1508.27.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 91.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2023-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1508.27. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny

Ekspres De'Longhi EC 820.B to czarny, ciśnieniowy ekspres kolbowy o mocy 1450W, zdolny wytwarzać ciśnienie 15 Bar. Posiada funkcje spieniania mleka i możliwość regulacji mocy kawy. Został zaprojektowany tak, aby móc używać zarówno kawy mielonej, jak i saszetek. Wyposażony w profesjonalny adapter z filtrem crema, system oszczędzania energii klasy A+, termoblok umożliwiający szybkie nagrzanie do pracy w ciągu 40 sekund i utrzymanie idealnej temperatury espresso, podstawkę na filiżanki oraz system Cappuccino z dyszą mieszającą parę, powietrze i mleko. To urządzenie pozwala na stworzenie espresso lub kremowego cappuccino równie doskonałego jak to przyrządzone przez baristę.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny

Według naszych danych Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny za kwotę 1508.27 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 150.83 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 91 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Krups Arabica EA8170.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny?

Najtaniej Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny wynosi 1508.27 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny posiada 91 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.